PROJEKT

HOTEL INTERNATIONAL**** od projektu až po realizáciu na kľúč

Hotel International**** sa nachádza v srdci golfového areálu obklopený panorámou Vysokých Tatier. Práve tieto dva aspekty boli primárnymi koncepciami rozvoja projektu. Celú stavbu sme realizovali od samotného návrhu až po konečnú realizáciu na kľúč. Výstavba prebiehala vo viacerých fázach, ktorých konečným cieľom bolo na pôdoryse 2-podlažného klubového hotela vytvoriť akvizíciu 27 izieb. Tento počet korešponduje s počtom jamiek golfového ihriska. Vďaka nášmu ideovému zámeru a realizačným zásahom sa to v celej miere podarilo, pričom klubový charakter hotela zostal v plnej miere zachovaný. Vznikol tak nadčasový, ale súčasný, prioritne pánsky priestor s kráľovskou rozlohou.

V exteriéri i interiéri sú použité prevažne prírodné materiály, ktoré akcentujú svojou vrodenou eleganciou jednoduchosť a luxus a zároveň vytvárajú spojenie medzi stavbou a jedinečnosťou okolia. Z každej strany sú fasády osadené rozsiahlymi presklenými plochami, ktoré hosťom umožňujú nasať nielen atmosféru panorámy Tatier, ale i samotného golfového ihriska. Vstup do hotela je tvorený grandióznym foajé s galériou, lobby barom a reštauráciou. V suteréne sa nachádza samostatné SPA s bazénom, vírivkou , odpočivárňou a saunami. Samozrejmosťou je vonkajší vyhrievaný bazén. Taktiež sa tu nachádza indoor bar vybavený golfovými trenažérmi, fitness centrom a detským kútikom.

Interiér má umelecký charakter. Všetky doplnky, či už ide o sošky golfistov, obrazy, textílie, koberce a vitráže okien, boli veľmi starostlivo zvolené tak, aby zodpovedali hlavnej myšlienke projektu a dokonale dopĺňali kolorit hotela. Nábytok bol rovnako zhotovený na mieru – ako vo verejných priestoroch hotela, tak i v jednotlivých izbách. Každá izba má pritom samostatný balkón s malým posedením, kde si hostia môžu v intimite vychutnať romantické výhľady na Vysoké Tatry a green.

Typ stavby

kombinovaná (drevo, kameň)

Rozloha

900 m2

Počet podlaží

2

Počet izieb

27

Počet kúpeľní

27

Spa

áno

Garáž

áno