PROJEKT

Drevostavba bungalov s vrodenou eleganciou a veľkou rozlohou

Hlavnou koncepciou dizajnu drevostavby typu bungalov s úctyhodnou rozlohou 470 m2 je luxus a jednoduchosť so zameraním na vrodenú eleganciu použitých materiálov. Na zhmotnenie projektu bol zvolený nesadavý trám. Jedná sa o loftový typ stavby, s priznanými trámami, ktoré akcentujú ideu vzdušnej, slobodnej dispozície a otvorenia objemu priestoru.

Okamžite po vstupe sa naskytne pohľad na pôsobivý otvorený interiér, ktorý v každom návštevníkovi zanechá silnú impresiu. Podmanivý dojem umocňuje exteriér vstupujúci dovnútra prostredníctvom okien po celom obvode. Spoločenská časť  je zśroveň prepojená so sugestívnou zimnou záhradou. Nočná časť je od dennej časti oddelená a tvoria ju tri spálne a dve kúpeľne. Hlavná spálňa s kúpeľňou s presklenou saunou je prepojená s vonkajšími priestormi s vírivkousamostatným kozubom. Fundamentálnym prvkom otvorenej dispozície spoločenskej časti je priestorový kozub mimoriadny svojím architektonickým riešením. Atmosféra tohto jedinečného projektu je dokonaná dominantným náladovým osvetlením celého domu.

Priečeliam kraľujú presklené plochy tiahnuce sa po celej siluete konštrukcie tak, aby zabezpečili prirodzenú integráciu exteriéru a interiéru. Ústia na veľké terasy, ktoré sú prekryté predĺženou strechou Súčasťou projektu je aj veľká dvoj-garáž s odkladacím priestorom, ktorá podčiarkuje jeho funkčnú stránku.

Typ stavby

drevostavba

Rozloha

470 m2

Počet podlaží

1

Počet izieb

4

Počet kúpeľní

2

Domáce spa

áno

Garáž

áno