PROJEKT

Bytová časť Červený jarok

Obytno-rekreačný rezort Črevený Jarok sa nachádza v idylickom prostredí Spiša, v blízkosti jeho metropoly Spišskej Novej Vsi. Pre toto príjemné obytné prostredie sme navrhovali komplexné riešenie bytovej časti. Naprojektované sú tak rôzne typy rodinných domov, ktoré uspokoja požiadavky širokej skupiny klientov.

Či už ide o radovú výstavbu alebo individuálne projekty, zámerom bolo, aby architektúra niesla rovnaký rukopis a všetky stavby v rezorte dizajnovo korešpondovali.

Táto myšlienka podporuje elimináciu vizuálneho architektonického smogu, ktorý je, žiaľ, na Slovensku prítomný vo veľkej miere. Charakteristickým znakom našich návrhov je využívanie prírodných materiálov a inak to nebolo ani v tomto prípade.

Okrem toho, sledujúc tento princíp, bolo vytvorené aj celé športové a kultúrne zázemie pre bytovú zónu. Na voľnej lúke, na ktorú bola dotiahnutá IBV (individuálna bytová výstavba) sme vytvorili návrh welness, reštaurácie, tenisového klubu, polyfunkčných domov, mezonetov a obchodných priestorov.

Typ stavby

obytno-rekreačný rezort

Rozloha

od 84,5 m2 do 387 m2

Počet podlaží

rôzne

Počet izieb

rôzne

Počet kúpeľní

rôzne

Domáce spa

Áno

Garáž

áno (samostatná)